Niçin Mynet Proservis?

Güven

Türkiye'nin lider portal'ı Mynet, Mart 1999'da Internet hizmetleri veren ilk Türkçe portal olarak kuruldu. Şu anda 4.5 milyon'dan fazla üyesi bulunan Mynet, Türkiye Internet sektörünün lider Email servis sağlayıcısıdır. Bünyesindeki 500.000'den fazla kişisel ve kurumsal web sitesine ise A'dan Z'ye online hizmet veren tek firmadır. %50 pazar payıyla Mynet Türkiye'nin en güvenilir Internet firması durumundadır.

Müşteri Desteği

Mynet Proservis ürünleri Internet üzerinden veya, 0212 328 15 15 Mynet Müşteri Hizmetlerin'den kredi kartı ve havale ile satın alınabilir. Satış sonrasında Mynet Müşteri Hizmetleri Hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında teknik destek vermektedir. Ayrıca Müşteri Kullanıcı Hizmetleri Formu doldurarak Email ile teknik destek almak mümkündür.

Hız

Mynet Proservis Aboneleri Internet omurgasına saniyede 900 Megabitlik bağlantı hızı ile bağlanmaktadır.

Üstün Teknoloji

Mynet servisleri Data Merkezinde enerji yedeklemeli, klimatize ve güvenlik altında barındırılmaktadır. Network, donanım ve yazılım altyapısı 7x24 monitör edilmekte olup, anında hemen müdahale edilmektedir. Donanımlar ve sistemler yedekli olarak kurulmuş olup, "failover" özelliği taşımaktadır. Firewall ve katmanlı güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Bütün sistemler ve kullanıcı dataları otomatik olarak ayrı ayrı data merkezi içinde ve dışında yedeklenmektedir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Site Haritası

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir